Yeni Yıl Hediyesi Bu Sene Bambaşka

Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerinize ne hediye alacağını düşünmenin telaşı içindesiniz fakat çarşı-pazardaki hediyeler çok sıradan mı görünüyor? O zaman size bir önerimiz var: Bu sene yeni yılda sevdiklerinize farklı bir hediye verin ve onlar adına desteklediğiniz kurum için bağış kampanyası başlatın.

Eğitime gönül veren biriyseniz TEGV, sizin kadar şanslı olmayan cocuklar içinizi cız ettiriyorsa Unicef Türkiye, sosyal sorumluluğa önem veriyorsanız TOG, organik beslenme ve ülkemize özgü tohumların korunması konusunda titizseniz Buğday Derneği onlara sağlayacağınız katkıyı bekliyor. Haydi şimdi BenVarim.com üzerinden bağış sayfanızı oluşturarak başlayın. Bağış sayfanıza gelen bağışlar %100 güvenli ödeme sistemi PayPal aracılığı güvenli ve hızlı bir şekilde vakfın/derneğin kasasına gitsin, çorbada sizin de tuzunuz olsun.

Kampanyanızı sizi ve arkadaşınızı tanıyan herkese duyurmaya özen gösterin, son anda değil zamana yayarak yapın ki herkesin BenVarım.com’a gelip bağış yapmasına zaman kalsın. Sosyal medya kanallarınızdan duyurun, Facebook ve Twitter’ın geniş kitlelere ulaşmada, uzakları yakın etmede harikalar yarattığını biliyoruz… Yüzyüze gördüğünüz akraba ve dostlarınıza sözle, telefonla iletişim kurduklarınıza bu şekilde hatırlatmayı ihmal etmeyin. Bağış kampanyaları ne kadar çok duyurulursa o kadar çok başarılı oluyor.

Yılbaşı günü geldiğinde tek yapmanız gereken şey sevdiğiniz kişiyi bağış kampanyası sayfasından haberdar etmek. Hoş bir notla mesela? İçine sevgi katılmış bu hediye 2012’nin en duyarlı, en ince düşünceli, en yararlı hediyesi olacak. Sevdikleriniz onur dolacak, desteklediğiniz vakıf ya da dernek kazanacak.

Haydi şimdi bağış sayfanızı oluşturarak başlayın.

Gönüllü ol, bağış sayfanı yarat

Mutlu seneler!