Bilkent Üniversitesi BenVarım Ekibi

Eylül ayından itibaren BenVarım önemli bir adım atarak Bilkent Üniversitesi öğrencilerinden oluşan bir ekip kuruyor. Bilkent Üniversitesi ekibi bu sene sonuna kadar BenVarım projesinin sanal ve gerçek ortamlarda kullanılırlığını artıracak çeşitli projelerde çalışarak, sosyal medya pazarlaması ve girişimcilik üzerine kariyerlerinde önemli bir adım atmış olacaklar.

Birbirinden başarılı arkadaşlarımızı ekibimize dahil ettiğimiz için BenVarım ailesi olarak çok heyecanlı ve gururluyuz. Bu heyecanımızı sizlerle paylaşırken, yeni ekip arkadaşlarımızı sizlerle tanıştırıyoruz.

Kendileriyle iletişime geçmek için bilkent@benvarim.com email adresini kullanabilirsiniz.

 

Seren Güldamlasığlu

Bilkent Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği 4. Sınıf

Çeşitli şirketlerde lojistik, üretim planlama ve kurumsal risk servisi bölümlerinde staj deneyimi geçirmiş olan Seren, son olarak havacılık sektöründe önemli bir simülasyon projesinde çalışarak analitik kabiliyetini kanıtlamıştır. Bilkent Üniversitesi’nde internet gazeteciliği ve ilişkili kulubün kurucu yöneticiliği, Twitter’ın Türkçeleştirme projesinde çevirmenlik gibi önemli tecrübeler edinen Seren, aynı zamanda THK İnönü Havacılık Eğitim Merkezi’nde planör uçuş eğitimi aldı. Havacılık ve danışmanlık sektörlerinde çalışmak isteyen Seren’in hobileri arasında uçmak ve yüzme sporu yer alıyor.

 

Sıla Balcı

Bilkent Üniversitesi, Psikoloji, 3. Sınıf 

Klinik ve endüstriyel psikoloji alanlarında uzmanlaşmayı ve yüksek lisans yapmayı amaçlayan Sıla, Tıp Fakültesi’nde üstlendiği gönüllü rollerin yanısıra, yöneticilik ve organizasyon kabiliyetini geliştirmek için hosteslik ve idari işler asistanlığı yapmıştır. Tenis ve yüzme gibi sporlardan hoşlanan Sıla, tiyatro takipçisi ve “Sonradan Gurmeler” isimli geleneksel tatlar topluluğu aktif üyesidir. Sıla, sivil toplum projelerinin hayata geçmesinin önemine inanıyor ve katkıda bulunmak için tutkuyla çalışıyor.

 

Serpil İkiz

Bilkent Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği, 4. Sınıf

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin üretim planlama bölümlerinde stajyerlik deneyimi olan Serpil, teknik tecrübesini gelecekte pazarlama alanında kullanmayı hedefliyor. Sosyal sorumluluk projelerine lise yıllarından itibaren ilgili olan Serpil, çeşitli organizasyon ve kulüplerde aldığı görevlerle liderlik deneyimi kazandı. Serpil, Bilkent Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri ve Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliği’nde edindiği tecrübeyi BenVarım projesine taşıyacak. Serpil lisanslı Badminton sporculuğunun yanı sıra trekking, politika ve tarih ile ilgileniyor.