15bin Türk Lirası Bağış Yapılmasından Gurur Duyuyoruz

15000TL bagis yapildiSevgili bağışçılar, gönüllüler, dostlar! Bundan yaklaşık 5 ay önce yayına giren Benvarim.com üzerinden, 30 Ekim 2011 tarihi itibariyle, yaklaşık 250 bağışçıdan, 7 sivil toplum kuruluşuna, toplam 15,000 TL‘nin üzerinde bağış yapıldığı haberini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yapılan tüm bağışlar, aralarında Unicef Türkiye, Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı , Buğday Derneği gibi Türkiye’nin önemli sivil toplum kuruluşlarının da olduğu sivil toplum kuruluşlarının banka hesaplarına, doğrudan yatırılmaktadır. Bu sayede, bağışçılar hem güvenli ve şeffaf bir ortamda bağış yapabiliyorlar, hem de gönüllüler sosyal çevrelerini bağış yapmaya ikna edebiliyorlar.

Bu güzel başarı, öncelikle bağış sayfası oluşturan sevgili gönüllülerimiz ile, bağış yapan hayırseverlerimize aittir. Hepsini yürekten kutluyoruz!

Benvarim.com ekibi olarak, kısa zamanda bu güzel başarıyı sağlayacak bir araç geliştirdiğimiz için büyük gurur duyuyoruz. Bir sonraki hedefimiz, 30bin Türk Lirası bağış. Var mısınız?